Nabídka práce naší firmy

  • Hledá se skladník chlazených jídel - provozovna Kroměříž

Pracovní doba: 6:00 - 14.30, pondělí - pátek, víkendy volné
Náplň práce: vychystávání hotových jídel do přepravek, následná expedice
Práce v chladném prostředí
  • Řezník - přípravář masa - provozovna Kroměříž

Náplň práce: jedná se o krájení masa na plátky, kostky - nejedná se o koštění
Požadujeme: praxe v oboru, samostatnost, spolehlivost
  • Kuchař chlazených jídel - provozovna Kroměříž

Pracovní doba: ranní směna, pondělí - pátek
Náplň práce: vaření jídel v kotlích a pánvích, a také v konvektomatech
Pracovní smlouva - hlavní pracovní poměr
Požadujeme praxi, spolehlivost a chuť do práce!
Nadstandardní platové podmínky.
Pro více informací volejte:
+420 773 737 821

DEVÍTKA PLUS, s.r.o.

Hulínská 1799
Kroměříž 767 01